Pro firmy

Výrobky pro firmy

Zabýváme se výrobou a zpracováním kamenů pro stavební účely. Nejčastěji mezi tyto výrobky patří schody, parapety, dlažby, fasády, obrubníky, pracovní pulty, obklady, sokly a mnoho dalších.

Dodáváme pracovní desky firmám pracujícím v potravinovém průmyslu, do pizzerií a restaurací, krbařům a stavebním firmám…

Služby pro firmy

Doprava

Naše výrobky k Vám dopravíme. Máme k dispozici nákladní vozy s nosností 3 – 9tun. Pro snadnější vykládku je jedno z vozidel vybaveno hydraulickým ramenem.

Renovace kamene

  • Opravy schodů a podlah
  • Čištění kamenných fasád (grafity apod.)
  • Impregnace kamene

Likvidace kamene

Likvidujeme a demontujeme staré pomníky, schody, kamenné dlažby a jiné výrobky z kamene.
 

Prodej desek

Zabýváme se dovozem a prodejem žulových desek. Desky jsou řezány z vybraných bloků v továrnách našich obchodních partnerů, které se nacházejí poblíž lomů, tak aby se předešlo nákladům na přepravy a cena, kterou Vám můžeme nabídnout, byla co nejvýhodnější. Desky můžete odebírat ve větším množství buď přímo ze zpracovatelské továrny v kontejnerech (kamionech) nebo pak v menším množství z našeho skladu v Rokycanech.

Pro cenovou nabídku na žulové desky nás kontaktujte s konkrétní poptávkou.

 

Prodej formátovaného (řezaného materiálu)

Nabízíme materiál řezaný na míru, dle konkrétních specifikací, a to buďto nařezaný pro další opracování nebo jako kompletně připravený výrobek.

Jedná se zejména pak o výrobu pomníkových dílů pro kameníky a výrobky z kamene pro stavení firmy a další společnosti, které s kamenem dále pracují.