Váš partner

Informace o naší firmě

KÁMEN JE CENĚNÝ STAVEBNÍ MATERIÁL JIŽ OD STAROVĚKU. PROTO JSME SI VE SPOLEČNOSTI PERFEKT KÁMEN JAKO SVÉ POSLÁNÍ ZVOLILI JEHO DODÁVÁNÍ A ZPRACOVÁNÍ V TÉ NEJVYŠŠÍ MOŽNÉ KVALITĚ. ZAKLÁDÁME SI NA SPOLEHLIVOSTI A INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPU K ZÁKAZNÍKŮM – JEJICH SPOKOJENOST JE PRO NÁS VIZITKOU DOBŘE ODVEDENÉ PRÁCE.

Naše kamenictví v Rokycanech je přímým dovozcem a zpracovatelem kamene. Zabýváme se zpracováním tuzemských kamenů i kamenů dovezených z různých míst světa (jako Afrika, Brazílie, Indie a Itálie).

Firma Perfekt Kámen s.r.o. je prosperující firma s mnohaletou zkušeností na trhu od roku 2005. V roce 2016 byla transformována na společnost s ručením omezeným. Nabízíme materiály z rozličných lokalit - Afrika, Brazílie, Itálie, Indie, Španělsko a další.

Zajišťujeme veškerý servis spojený se zpracováním a dodávkou kamene. Díky dlouholetým zkušenostem máme odborné znalosti s opravami kamenných prvků, dodávkami staveb, poskytování konzultací a poradenstvím v oboru.

Rádi vám poradíme a odpovíme na vaše dotazy, které nám můžete pokládat nejen osobně a telefonicky, ale i prostřednictvím našeho poptávkového formuláře níže (nebo v sekci kontaky).

 

V naší provozovně a skladu Perfekt Kámen, Kamenictví Rokycany – Hrádek který se nachází kousek od dálnice D5 (Praha – Plzeň, Exit 62, Rokycany. Nebo v našem partnerském skladu v Praze Vám můžeme nabídnout více na 100 druhů Mramorů, Žul, Pískovců a Onyxů pro Vaše realizace.

Každý zákazník si tak může vybrat konkrétní desku, ze které vyrobíme požadovaný produkt dle jeho specifikací.